PORTFOLIO

Každá příležitost si žádá jiný druh i techniku líčení. Pečlivě dbám na to, abych vždy je make-up přizpůsobila okolnosti a věku.

Je velký rozdíl v líčení na focení takzvaný fotomakeup, obchodní schůzku, svatbu nebo ples.

Fotomake-up je specifický make-up podle přání klienta a fotografa (business, art, fashion, glamour, beauty). Kvalitním a precizním make-up šetřím fotografovi práci i čas v podobě několika hodin následné postprodukce.

Denní make-up je velmi jemné a přirozené a jemné líčení, které je určeno na běžné nošení. Cílem správného denního make-upu je potlačit případné nedostatky a zvýraznit vaše přednosti. Výsledkem takového líčení je krásný svěže vypadající look. Správně provedeným denním líčením i s ohledem na věk klientky vás omladím o několik let.

Večerní (slavnostní) make-up je výrazné líčení vhodné na významnou společenskou příležitost jako je ples, maturitní ples, firemní večírek, Silvestr, párty. Použitím profesionální luxusní dekorativní kosmetiky vám vytvořím dokonalý make-up, ve kterém se budete cítit krásně a sebevědomě.

Svatební make-up je velmi specifický druh líčení. Vyžaduje výdrž a precizní provedení. Musí být vodě i otěru odolný a zároveň přirozený tak, aby vydržel krásný a upravený celý svatební den. S použitím profesionálních dlouho držících make-up produktů vás ve váš den D upravím tak, že líčení i účes sladím do celkového konceptu vaší svatby. Budete působit svěže a přirozeně mezi hosty a zároveň dostatečně výrazně pro svatební fotografii a kameru.


Večerní líčení Lucie Koutníkové

Večerní (slavnostní) líčení a účes na ples pro talentovanou zpěvačku skupiny Electrophonix a budoucí právničku Lucii Koutníkovou.

K vytvoření tohoto looku jsem použila Longwear make-up profesionální francouzské značky Maqpro, který je velmi oblíbený pro svoji výdrž a otěru odolnost. Na oční make-up jsem použila luxusní stíny z kolekce světové vizážistky Natasha Denona.

Foceno mobilem bez retuše a úprav, tak abych ukázala reálný neretušovaný obraz své práce.


Večerní líčení Markéty Matoušové

Večerní (slavnostní) líčení a účes na ples pro krásnou modelku a moderátorku Markétu Matoušovou.

K vytvoření tohoto looku jsem použila Longwear make-up profesionální francouzské značky Maqpro, který je velmi oblíbený pro svoji výdrž a otěru odolnost. Na oční make-up jsem použila luxusní stíny z kolekce světové vizážistky Pat McGrath.

Foceno mobilem bez retuše a úprav, tak abych ukázala reálný neretušovaný obraz své práce.


Svatební líčení Katky Doubravové

Pečlivě pro Vás vybírám a testuji ty nej kousky z make-up světa, tak abych Vám uměla zajistit a zaručit top kvalitu a maximální jistotu, že budete krásné a upravené po celý Váš svatební den. Velmi dbám na to, aby vše dokonale ladilo, vy se cítila pohádkově a velmi ráda se o Vás postarám.

Modelku Kateřinu Doubravovou jsem letos líčila a česala na svatebním veletrhu v Aupark, Hradec Králové před zraky návštěvníků. Katku jsem líčila luxusními očními stíny od proslulé vizážistky červeného koberce Pat McGrath. Její oční stíny jsou dokonalé pro svoji výdrž a pigmentaci. 

Dbám na to, aby svatební líčení vydrželo perfektní celý den, proto používám longwearové (dlouho držící, vodě odolné, otěru odolné) make-upy od profesionální francouzské značky Maqpro. Celé líčení pečlivě fixuji Fix Plus sprejem od M.A.C. nebo ikonickým Míst & Fix spray od Make Up For Ever.


Další proměny

Spoustu dalších proměn najdete na mém Instagramu či Facebooku.