Reference

Svatební líčení a účes pro Pavlínu Kováčikovou
"Paní vizážistka je jednoznačně velkou profesionálkou. Oceňuji nejenom nalíčení, ale i osobní přístup, vystihnutí mé osobnosti. Svatební líčení bylo dokonale zvládnuto a všem se velmi líbilo."

Slavnostní líčení pro Zůzu Besuchovou
"Evičku velmi doporučuji! Nádherný make-up, který vydržel velmi dlouho, kvalitní kosmetika, profesionální přístup, skvělá domluva a hlavně úžasná osoba! Moc děkuji."

Líčení na portrétní focení spolupráce s fotografkou Irenou Říhovou
"Evca je profesionalkou ve svem oboru! Pouziva kvalitni kosmetiku a na vysledku je to znat. Navic si s ni clovek krasne popovida. Od Evy nepujdete zmalovana, ale nalicena! Jsem fotografka a jeji praci vrele doporucuju. Nejen na vecirky, do tanecnich, na svatbu a podobne, ale i jako vizazistku, ktera vas skvele pripravi na portretni foceni. Svou praci dela skvele a je znat, ze ji dela rada."

Líčení a účes pro focení zpěvačky Lucie Koutníkové
"Evička? Nejlepší vizážistka v okolí! Používá prvotřídní produkty, zná účinné metody péče o pleť, vyzná se ve světových trendech líčení, hledá vždy to nejlepší a nejjednodušší řešení pro svou zákazníci. A to vše s tak pozitivním přístupem plným humoru. Služby Evy Mihulkové jsou nabíjejícím zážitkem - nádherný make up, úžasný člověk."

Svatební líčení pro Kristýnu Moučkovou
"Paní Evička líčila mě a moji svědkyni na moji svatbu. Obě jsme byly naprosto nadšené a zůstaly bez dechu, když jsme se viděly v zrcadle. Makeup byl dokonalý, jako na nás ušitý, podtrhl co měl a já se cítila jako královna. Vydržel naprosto perfektní až do brzkého rána i přes slzy dojetí a pot z vytrvaleho tance. Kromě dokonalého makeupu musím jeste podotknout, že je Evička skvělý a milý člověk a krásně nám zpříjemnila atmosféru celých připrav. Moc jsem si to užila a za to ji děkuji a z celého srdce doporučuji."

Make-up konzultace pro Zuzanu Polákovou
"Evička je člověk na svém místě. Měla jsem možnost poznat více vizážistek a můžu říct, že u ní jsem byla nejspokojenější. Umí taky naučit "pár grifů na ráno", její makeup si zamilujete a nebudete chtít použít jiný. A to nepatří mezi nejdražší! Prostě si jednou zkuste zvednout sebevědomí, stojí to za to!"

Více referencí najdete na mém facebookovém profilu

Neváhejte mně kontaktovat, udělám maximum pro vaši spokojenost.

Telefon: +420 775 328 885