S ČÍM PRACUJI

Při líčení používám kvalitní produkty od profesionální kosmetických značek. Důležitá je pro moji práci jejich výborná pigmentace a maximální výdrž. Mezi moje nejoblíbenější patří MAQPRO jedná se o francouzskou kosmetickou značku, která byla založena v roce 1982. Od samého počátku je spojena s nejlepšími vizážisty Francie. Mezi současné ambasadory značky patří i jedna z nejlepších světových vizážistek Pat McGrath. Jako vůbec první francouzská kosmetická společnost získala prestižní certifikát "Origine France Garantie". 

Kultovní francouzská značka profesionální dekorativní kosmetiky MAKEUP FOR EVER. Tato značka patří mezi nejpoužívanější značku mezi make-up artisty a maskéry po celém světě.  V roce 1984 ji založila umělkyně, malířka, sochařka a vizážistka Dany Sanz, jímž cílem bylo nejenom vyrábět produkty, které uspokojí veškeré požadavky profesionálních vizážistů, ale i nároky obyčejných žen.

V mém make-up kitu nesmí chybět exklusivní produkty jako jsou proslulé stíny, které vytvořila světová vizážistka Natasha Denona nebo famózní Pat Mc Grath.

Každý produkt, který tvoří můj make-up kit jsem pečlivě vybírala a testovala tak, aby splňoval ty nejvyšší nároky mých klientek.

Těším se na setkání s Vámi!

Eva Mihulková

Telefon: +420775328885

Sledujte mě:

Instagram

Facebook